Bilety na Mystic Festival 2022 już w sprzedaży!
×

Za tydzień na festiwalu: Warm Up Day

25.05.2022

Każdy fan metalu wie, że dobre intro (na przykład wiatr wiejący przez cmentarz, zgrzyt odsuwanej płyty nagrobnej, bijące w oddali dzwony…) to +666 punktów do wspaniałości płyty. Intro do Mystic Festival 2022 nazywa się Warm Up Day i rozgrywa się w Stoczni już 1 czerwca. Ostatnie bilety jeszcze w sprzedaży!

 

Kto z was tak bardzo nie może się doczekać, że będzie pod bramą już w chwili otwarcia, punktualnie o 14.00? W ogóle się nie dziwimy, my też nie możemy się doczekać… 

 

Niemal cały dzień na Desert Stage zarezerwowaliśmy na pierwsze Mistrzostwa Polski Air Guitar. Można wygrać karnet na cały festiwal, gitarę Ibaneza i podróż na Mistrzostwa Świata do Finlandii. Wciąż jeszcze możecie się zgłaszać – tu szczegóły.

 

Historyczne zadanie otwarcia tegorocznego Mystic 2022 przypadnie w udziale Kanadyjczykom ze Spectral Wound, a więc piekło otworzy się bez żadnej gry wstępnej. Urne wierzą w siłę riffu, w klasyczny heavy metal utytłany w sludge’owym brudzie, z kolei Skeletal Remains to deathmetalowa brutalność wcielona, bezkompromisowa jazda na amerykańską modłę. LIK też grają death metal, ale w europejskim stylu – czyż nie pięknie będzie doświadczyć konfrontacji tych dwóch żywiołów? 

 

Decapitated będą świeżo po premierze doskonałego albumu „Cancer Culture”, a koncertową formę mają taką, że jeśli podejdziecie blisko, mogą rozerwać was na strzępy. A potem wielcy Carcass – już pucują stół chirurgiczny na którym was ułożą i oblizują skalpele! – i Heathen, czyli trochę starej thrashowej szkoły z Bay Area. Na pożegnanie dnia i powitanie nocy Gaerea ze swoim blackmetalowym jadem. 

 

Punktem kulminacyjnym wieczoru będzie oczywiście potrójny koncert Tom Warrior's Legacy, na który złożą się: Hellhammer performed by Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death, a także sety z nieśmiertelnymi hymnami Celtic Frost w wykonaniu Triptykon i wreszcie Triptykon z własnym materiałem. Wcześniej będziecie mogli odwiedzić wystawę masek śmierci Toma i wziąć udział w spotkaniu z artystą. 1 czerwca w Stoczni składamy hołd temu prawdziwemu pionierowi mrocznej sztuki – to jedyne takie wydarzenie na świecie! 


Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Wystąpią m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mgła, Solstafir, Igorrr, Benediction, Baroness, Vader i Kvelertak. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl

 

1 czerwca posiadaczy karnetów zapraszamy na Warm Up Day. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death, wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie Triptykon z własnym materiałem. W ramach Warm Up Day zobaczycie również koncerty Carcass, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound. 

 

  • Ceny karnetów 3-dniowych – 499 zł do 1.06.2022 lub wyczerpania puli
  • Ceny Upgrade'u biletu jednodniowego 2020/2021 do karnetu 3-dniowego – 200 zł do 1.06.2022
  • Cena biletu jednodniowego na Warm Up Day (1 czerwca)  – 149 zł (pula ściśle ograniczona)
  • Ceny biletów jednodniowych (2,3 lub 4 czerwca) – 299 zł do odpowiednio 2, 3 lub 4 czerwca lub wyczerpania puli
  • Ceny karnetów 4-dniowych VIP - 799 zł do 1.06.2022

 

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

 

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 12 stycznia lub do wyczerpania miejsc.

 

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 12 stycznia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

 

Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

 

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

 

Mystic Coalition

https://www.facebook.com/Mystic.Coalition

https://www.instagram.com/mysticcoalition

 

Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

 

Mystic Production
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

 

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90

Organizator festiwalu

Mystic Coalition