Bilety na Mystic Festival 2022 już w sprzedaży!
×

Gdańsk Stocznia 2-4.06.2022

(+ Warm Up Day 1.06)
ZWROTY I WYMIANA BILETÓW Z EDYCJI 2020 & 2021

 


ZWROTY

 

W związku ze zmianą terminu oraz lokalizacji Mystic Festival 2020, informujemy, że zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, uruchomiliśmy możliwość zwrotu wszystkich zakupionych biletów na Mystic Festival 2020 i 2021, łącznie z pakietami VIP oraz biletami na pole namiotowe. 

 

Uwaga! Na decyzję o zwrocie, wymianie lub zachowaniu biletów czekamy do 4 października 2021 roku (180 dni od daty przełożenia festiwalu).

W celu zwrócenia biletów prosimy o stosowanie się do poniższych procedur lub kontakt z miejscem ich zakupu.

 

BILETY ZAKUPIONE NA OFICJALNEJ STRONIE MYSTIC FESTIVAL:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony na oficjalnej stronie imprezy, proszone są o wysłanie wiadomości o temacie ZWROT na: zwroty@mysticfestival.pl wraz z informacją o numerze zamówienia oraz adresem mailowym, za pomocą którego je zrealizowano. Po weryfikacji zamówienia, środki zwrócone zostaną automatycznie na konto, z którego dokonano zakupu.

 

BILETY ZAKUPIONE W SIECI EVENTIM LUB EBILET:

Osoby, które zakupiły swoje wejściówki w bileteriach Eventim lub eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość z instrukcją dokonania zwrotu lub bezpośredni kontakt z daną bileterią.

 

BILETY ZAKUPIONE W PAKIECIE Z KOSZULKĄ LUB PŁYTĄ:
Koszulki i płyty nie podlegają zwrotowi. Karnety zakupione w zestawach wymieniane będą na vouchery lub zwracane, zgodnie z procedurami opisanymi powyżej.

 

BILETY ZAKUPIONE W SKLEPIE GOINGAPP.PL:
Zwrotu biletów zakupionych w sklepie można dokonać, pisząc na adres: support@goingapp.pl

 

Zachęcamy jednak do zachowania karnetu/biletu jednodniowego na edycję 2022 lub do wymiany wejściówek na voucher, który można wykorzystać na zakup biletów na wszystkie koncerty organizowane przez Mystic Coalition. 

 

Każdy, kto zdecyduje się zatrzymać już zakupiony karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2022, otrzyma od nas specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na festiwalu. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży – jest tylko dla Was, jako nasze podziękowanie za wsparcie i cierpliwość.

 

Uwaga! Na decyzję o zwrocie, wymianie lub zachowaniu biletów czekamy do 4 października 2021 roku (180 dni od daty przełożenia festiwalu).

 

Zatrzymując bilety lub wymieniając je na voucher, wspieracie w tych trudnych czasach zarówno organizatorów, jak i artystów, a więc przedstawicieli branży, która jest jedną z najciężej doświadczonych kryzysem związanym z pandemią koronawirusa – bardzo to doceniamy.

Uwaga! Na decyzję o zwrocie, wymianie lub zachowaniu biletów czekamy do 4 październia 2021 roku (180 dni od daty przełożenia festiwalu).

Zwrot obejmuje cenę biletu. Inne płatności poniesione przy jego kupnie nie podlegają zwrotowi.

Niestety nie, zwrot można uzyskać wyłącznie za całość oryginalnego zamówienia.

Zwroty środków realizowane będą w ciągu 180 dni od daty zgłoszenia. W związku z tą wyjątkową sytuacją, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na uregulowanie transakcji. Oczywiście zwroty będziemy realizowali najszybciej, jak to możliwe.

Niestety w tym przypadku zwrot nie jest możliwy. Środki mogą być zwrócone tylko na konto, z którego dokonano przelewu.


WYMIANY

 

W związku ze zmianą terminu festiwalu, uruchomiliśmy opcję wymiany zakupionych biletów na vouchery do wykorzystania na dowolny koncert organizowany przez Mystic Coalition oraz na Mystic Festival 2022. Wymiany będą realizowane w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia, a będzie można je wykorzystać przez 12 miesięcy od daty przeniesienia festiwalu.

 

Inne koncerty Mystic Coalition:

 

Gojira + Alien Weaponry + Employed To Serve / 26.07.2022 / Wrocław A2

Slipknot + Jinjer / 7.08.2022 / Gdańsk-Sopot

Within Temptation, Evanescence + Smash Into Pieces / 5.12.2022 / Arena Gliwice

Nightwish + Beast In Black, Turmion Kätilöt / 14.12.2022 / Arena Gliwice

Gojira + Alien Weaponry + Employed To Serve / 3.03.2023 / Arena Gliwice 

 

Wszystkie bilety można wymienić na vouchery w miejscu ich zakupu. Wymiany będą realizowane będą w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia.

BILETY ZAKUPIONE NA OFICJALNEJ STRONIE MYSTIC FESTIVAL:


Osoby, które chcą wymienić bilet zakupiony na oficjalnej stronie imprezy, proszone są o wysłanie wiadomości o temacie VOUCHER na: zwroty@mysticfestival.pl wraz z informacją o numerze zamówienia oraz adresem mailowym, za pomocą którego je zrealizowano. Po weryfikacji zamówienia, elektroniczny voucher zostanie przesłany na wskazany adres do 7 dni roboczych.

 

BILETY ZAKUPIONE W SIECI EVENTIM LUB EBILET:

 

Osoby, które zakupiły swoje wejściówki w bileteriach Eventim lub eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość z instrukcją wymiany biletów  lub bezpośredni kontakt z daną bileterią.

 

BILETY ZAKUPIONE W SKLEPIE GOINGAPP.PL:


Bilety zakupione w sklepie Goingapp.pl nie podlegają wymianie na vouchery.

Nie, voucher trzeba wykorzystać w ciągu 360 dni od daty odwołania festiwalu. Koncert, na który została dokonana wymiana, może odbywać się po tym terminie.

Vouchery nie są jednorazowe i można wykorzystać je na kilka różnych wydarzeń, zgodnie z dostępną kwotą, jaka się na nim znajduje. Przy wymianie biletu na voucher otrzymasz instrukcję, jak działa voucher danego systemu (eBilet bądź Eventim).

Bilety zakupione z wykorzystaniem voucherów za festiwalowe bilety kolekcjonerskie, również będzie można otrzymać w tej specjalnej formie. Nowozakupione bilety systemowe będzie można wymienić na bramce, w dniu danego koncertu.ZACHOWANIE BILETÓW

 

Tak, zarówno dwudniowy karnet na przeniesioną edycję 2020, jak i trzydniowy bilet na Mystic Festival 2021 upoważniają do wstępu na wszystkie cztery dni Mystic Festival 2022.

 

Karnetu nie trzeba wymieniać na nowy – przed wstępem na Mystic Festival 2022 wystarczy okazać ważny karnet z edycji 2020 lub 2021.

Tak. Bilet jednodniowy na Mystic Festival 2020 lub Mystic Festival 2021 będzie honorowany w dowolnym dniu edycji 2022.

 

Biletu nie trzeba wymieniać na nowy – przed wstępem na Mystic Festival 2022 wystarczy okazać ważny bilet z edycji 2020 lub 2021.

NIE. Płytę będzie można odebrać tylko w dniu festiwalu, za okazaniem zachowanego, ważnego biletu.

NIE. Ze względu na zmianę lokalizacji festiwalu, pakiet VIP będzie zawierał poniższe elementy:

 

– zestaw gadżetów (torba eco, magnes, kolekcjonerski plakat)
– wejście na imprezę na 3 dni festiwalu + Warm-Up Day (1.06)
– wstęp do strefy VIP
– bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych
– zaplecze sanitarne o podwyższonym standardzie
– platformę VIP przy Main Stage


UPGRADE

 

Bilet jednodniowy można rozszerzyć do czterodniowego karnetu za dopłatą różnicy w cenie (tj. 200 PLN) do 23 grudnia 2021 roku! Upgrade biletu możliwy jest za pośrednictwem oficjalnego sklepu www.mysticfestival.pl oraz sieci systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl.

Upgrade ważnych biletów jednodniowych do karnetu na Mystic Festival 2022 jest możliwy do dnia rozpoczęcia festiwalu za pośrednictwem oficjalnego sklepu www.mysticfestival.pl.

 

Decyzję o zwrocie biletu/karnetu lub wymianie na voucher powinieneś podjąć do końca maja 2022 roku!


MYSTIC FESTIVAL 2022

SZCZEGÓŁY EDYCJI

 

Nadchodząca edycja festiwalu została przesunięta na 2, 3 i 4 czerwca 2022 roku i poszerzona o wyjątkowy Warm-up Day – 1 czerwca!

Najważniejszym punktem wieczoru będzie jedyny w Europie, wyjątkowy koncert Tom Warrior's Legacy (Hellhammer performed by Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death oraz set z nieśmiertelnymi hymnami Celtic Frost i Triptykon). W programie również koncerty m.in. Carcass i Decapitated.

Na pierwszy, nieoficjalny dzień festiwalu, wstęp będzie miał każdy posiadacz karnetu (wszystkie pule oraz VIP) z 2020 lub 2021 roku (dotyczy to również osób, które zakupiły upgrade do biletów jednodniowych)!

 

Wstęp na Warm Up Day umożliwi także posiadanie czterodniowego karnetu z limitowanej puli biletów w specjalnej cenie 479 zł oraz biletu zakupionego specjalnie na Warm Up Day.

Na Mystic Festival 2022 zapraszamy bez zmian do Stoczni Gdańskiej.

Headlinerem festiwalu jest brytyjska legenda Judas Priest, a także legendarni Mercyful Fate i znakomity Opeth. U ich boku zaprezentuje się ponad 70 wykonawców. Pełny program festiwalu znajdziecie na stronie w zakładce Line Up.

Nie, na terenie festiwalu nie będzie pola namiotowego.

Wszystkie osoby, które zachowają karnety na Mystic Festival 2020 i 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletów jednodniowych), oprócz dodatkowego bonusu, w postaci wstępu na Warm Up Day, otrzymają specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży!

Nie. Płytę będzie można odebrać w dniu festiwalu, za okazaniem zachowanego, ważnego biletu.

Bilet VIP zawiera:​​​​​​​

– zestaw gadżetów (torba eco, magnes, kolekcjonerski plakat)
– wejście na imprezę na 3 dni festiwalu + Warm-Up Day (1.06)
– wstęp do strefy VIP
– bar z szerokim wyborem napojów alkoholowych i bezalkoholowych
– zaplecze sanitarne o podwyższonym standardzie
– platformę VIP przy Main StageBILETY

 

Uwaga! Ceny i dostępność niektórych rodzajów biletów będą zależne od terminu ich zakupu!

 

Karnety czterodniowe (w tym Warm-Up Day):
– do 23 grudnia lub do wyczerpania zapasów (479 zł)

 

Bilet VIP 
– do 23 grudnia lub do wyczerpania zapasów (799 zł)

 

Upgrade biletu jednodniowego do karnetu 2022
 – do 23 grudnia lub do wyczerpania zapasów (200 zł)

 

Bilety jednodniowe
–  już wkrótce ponownie w sprzedaży!

Bilety dostępne są w oficjalnej bileterii (https://tickets.mysticfestival.pl/) i serwisach:
– eBilet – https://www.ebilet.pl/
– Eventim – https://www.eventim.pl/
– Going – https://goingapp.pl/

Osoby, które w dniu festiwalu będą miały ukończone 13 lat (ale mniej niż 18 lat) mogą wejść na koncert za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych. Wzór zgody znajduje się TUTAJ.

 

Osoby, które w dniu festiwalu nie będą miały ukończonych 13 lat, wejdą na teren imprezy wyłącznie pod opieką osoby dorosłej wskazanej przez rodziców/opiekunów prawnych i za ich pisemną zgodą. Wzór zgody znajduje się TUTAJ.

 

Dzieci i młodzież, które do dnia rozpoczęcia edycji 2022 (2 czerwca 2022 roku) nie ukończyły 13 roku życia, mogą wejść (pod okiem rodzica lub prawnego opiekuna) na Mystic Festival za darmo.

Uczestnik koncertu zobowiązany jest zakupić bilety w pełnej ich wartości, aby móc uczestniczyć w wydarzeniu. Opiekunowi przysługuje 50% zniżki. Przy każdej ze scen będą ustawione platformy dla osób niepełnosprawnych.


Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie?

Zapytaj nas tak, jak lubisz:

Organizator festiwalu

Mystic Coalition