Bilety na Mystic Festival 2022 już w sprzedaży!
×

Mystic Festival 2022. W ostatniej korekcie programu dołączają m.in. Hexvessel, Mentor i Hentai Corporation

24.05.2022

Hexvessel, Mentor, Hentai Corporation i Neon Mud dołączają do programu festiwalu. Zastąpią w nim Mortiisa, ukraińskie grupy Motanka i 1914 oraz Swayzee.

 

Psychodeliczny occult folk rock wyłoni się z głębin fińskich lasów, by zagościć 4 czerwca na Sabbath Stage. W ostatniej chwili do programu Mystic Festival dołączają Hexvessel, by zabrać was w kolorową podróż... 

 

Iron Realm Productions, który tego dnia jest patronem Sabbath Stage, zaprosił Hexvessel w zastępstwie za Mortiisa, którego życie zmusiło do zrezygnowania z przylotu do Polski: „Z żalem jestem zmuszony odwołać koncert na tegorocznym Mystic Festival. Powodem są problemy zdrowotne - nie zagrażające życiu i naprawialne, ale powodujące ból, który uniemożliwi mi występ. Już planuję powrót do Polski w kolejnym roku“. 

 

Niestety, na festiwalu nie zobaczymy też zapowiadanych wcześniej ukraińskich grup: 1914 i Motanka. Wojna, którą Ukraina bohatersko toczy od trzech miesięcy z rosyjskim najeźdźcą, oznacza dla wszystkich mężczyzn konieczność pozostania w ojczyźnie i obrony kraju. Artystów to również dotyczy, ale żywimy nadzieję, że oba zespoły zobaczymy jeszcze na Mystic Festivalu, podobnie jak fanów z Ukrainy, których wielu gościliśmy choćby na edycji krakowskiej. Jesteśmy z wami!

Dziękujemy zespołom, które przyjęły nasze zaproszenie w ostatniej chwili, by uzupełnić skład tegorocznej edycji festiwalu, tym bardziej, że to znakomite formacje. Na Mystic Festival 2022 usłyszycie więc odjechany thrash Hentai Corporation, czarnego jak smoła thrash’n’rolla w wykonaniu Mentora i plugawy stoner/sludge Neon Mud. 

 

Na naszej stronie znajdziecie uaktualniony program festiwalu – sprawdźcie go dobrze, by nie przegapić koncertu ulubionego wykonawcy!


Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Wystąpią m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mgła, Solstafir, Igorrr, Benediction, Baroness, Vader i Kvelertak. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl

 

1 czerwca posiadaczy karnetów zapraszamy na Warm Up Day. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death, wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie Triptykon z własnym materiałem. W ramach Warm Up Day zobaczycie również koncerty Carcass, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound. 

 

  • Ceny karnetów 3-dniowych – 499 zł do 1.06.2022 lub wyczerpania puli
  • Ceny Upgrade'u biletu jednodniowego 2020/2021 do karnetu 3-dniowego – 200 zł do 1.06.2022
  • Cena biletu jednodniowego na Warm Up Day (1 czerwca)  – 149 zł (pula ściśle ograniczona)
  • Ceny biletów jednodniowych (2,3 lub 4 czerwca) – 299 zł do odpowiednio 2, 3 lub 4 czerwca lub wyczerpania puli
  • Ceny karnetów 4-dniowych VIP - 799 zł do 1.06.2022

 

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

 

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 12 stycznia lub do wyczerpania miejsc.

 

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 12 stycznia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

 

Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

 

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

 

Mystic Coalition

https://www.facebook.com/Mystic.Coalition

https://www.instagram.com/mysticcoalition

 

Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

 

Mystic Production
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

 

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90

Organizator festiwalu

Mystic Coalition