Bilety na Mystic Festival 2023 już w sprzedaży!
×

Mystic Festival 2022: stoiska gastronomiczne, sklepy z muzyką i organizacje pozarządowe

29.05.2022

Na festiwalu nie samą muzyką żyje człowiek (sami nie wierzymy, że to napisaliśmy). Trzeba coś zjeść, wypić to i owo, warto zaopatrzyć się w gadżety albo płyty, których w lokalnym sklepie nie mają, można też wesprzeć idee i aktywności, które naszej pomocy potrzebują. Poniżej znajdziecie listę stoisk gastronomicznych, sklepików z muzyką i okolicami oraz organizacji pozarządowych, które czekają na was na Mystic Festival 2022.

 

Płyty, koszulki, książki i inne gadżety związane z muzyką zaproponują wam: Mystic Production, Rockmetalshop.pl, Arcana Ignis, Altercore, In Rock, Fantasy/jne/ Bajery, 2nd Chance Vinyl, Ledo Takas, Mythrone Promotion i Mad Lion Records.

 

Aktywiści Stowarzyszenia Arbuz opowiedzą wam, jak pomagają, również za pomocą kultury i sztuki, migrantom oraz uchodźcom przybywającym do Trójmiasta, Otwarte Klatki o działaniach na rzecz polepszenia losu zwierząt hodowlanych, a Fundacja Koci Azyl o pomocy udzielanej porzuconym pupilom. 

 

Co dla ciała? Bywalcy Stoczni doskonale znają hub kulinarny W4 Food Squat, którego oferta zaspokoi potrzeby największych smakoszy, a spragnionych napoi. Znajdziecie tam foodtrucki: Łąka, Panczo, Carmnik, NieMięsny, Alga oraz Ogniem i Piecem. Do tego przy Main Stage czekają na was: Dirty Sandwicz, Carmnik, Langosze, Zapiekanki, Pizza, Frytki Belgijskie i Kawa. Przy Park Stage znajdziecie natomiast: Kuchnię Dla Odważnych, Dos Amigos, Dim Sum, Stripesy z Kurczaka, Chinkali, Baozi i Kawę. 

 

Stanowisk z piwem i innymi napojami nie będziecie musieli szukać – będzie ich pod dostatkiem na całym terenie festiwalu. Płyny otrzymacie w kubkach tak pięknych, że choć są zwrotne, być może będziecie chcieli je zatrzymać na pamiątkę – i oczywiście, nie krępujcie się. Na zdrowie!


Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Wystąpią m.in. Judas Priest, Opeth, Mercyful Fate, Killing Joke, Mastodon, Heilung, Saxon Katatonia, Mayhem, Mgła, Solstafir, Igorrr, Benediction, Baroness, Vader i Kvelertak. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie: www.mysticfestival.pl

 

1 czerwca posiadaczy karnetów zapraszamy na Warm Up Day. Usłyszycie kultowe numery Hellhammer w wykonaniu Tom Gabriel Warrior’s Triumph of Death, wybór najlepszych hymnów Celtic Frost zaprezentuje Triptykon, a następnie Triptykon z własnym materiałem. W ramach Warm Up Day zobaczycie również koncerty Carcass, Decapitated, Heathen, Gaerea, Urne, Lik, Skeletal Remains i Spectral Wound. 

 

  • Ceny karnetów 3-dniowych – 499 zł do 1.06.2022 lub wyczerpania puli
  • Ceny Upgrade'u biletu jednodniowego 2020/2021 do karnetu 3-dniowego – 200 zł do 1.06.2022
  • Cena biletu jednodniowego na Warm Up Day (1 czerwca)  – 149 zł (pula ściśle ograniczona)
  • Ceny biletów jednodniowych (2,3 lub 4 czerwca) – 299 zł do odpowiednio 2, 3 lub 4 czerwca lub wyczerpania puli
  • Ceny karnetów 4-dniowych VIP - 799 zł do 1.06.2022

 

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade'ów biletów jednodniowych do karnetów.

 

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 12 stycznia lub do wyczerpania miejsc.

 

Bilety jednodniowe można upgrade'ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 zł tylko do 12 stycznia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day.

 

Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży.

 

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

 

Mystic Coalition

https://www.facebook.com/Mystic.Coalition

https://www.instagram.com/mysticcoalition

 

Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

 

Mystic Production
https://www.mystic.pl
https://www.facebook.com/mysticproduction
https://www.instagram.com/mysticproduction

 

B90
https://www.b90.pl
https://www.facebook.com/B90klub
https://www.instagram.com/klub_b90

Organizator festiwalu

Mystic Coalition